Веган Протеин DESIGNER VEGAN PROTEIN – ESN (900 гр)
Веган Протеин DESIGNER VEGAN PROTEIN е висококачествена растителна формула с отличен вкус и кремообразна текстура, създадена да подпомага мускулите и хранителния баланс ежедневно. Комбинира Соев, Грахов, Конопен и Слънчогледов Протеин в пълноценен Аминокиселинен профил. Само една доза осигурява до 24 гр Протеин без добавена захар. Веган Протеин DESIGNER VEGAN PROTEIN на ESN® подпомага възстановяването и поддържането на мускулна маса. Формулата съдържа ценен Левцин за допълнителна мускулна подкрепа и тонус. Отличава се с лесна смилаемост и много добра разтворимост. Няма типичния тръпчив вкус на стандартните веган протеини. Подходящ избор за активен начин на живот и балансирано хранене.
Протеините на ESN са отличени за „Най-продаваните Протеини в Германия“ за последните шест години.
За юноши: 1 път дневно по около 15 гр (1/2 доза) от праха, разтворен в 300 мл течност – вода или растително мляко.
За възрастни: От 1 до 3 пъти дневно по 30 гр (1 доза) от праха, разтворен в 300 мл течност – вода или растително мляко.
Разбийте в шейкър или в блендер. Препоръчително е да се приема сутрин след събуждане, преди или след тренировка. Може да се консумира също и сутрин, след ставане или между храненията, като снак през деня. В общия случай може да се приема целогодишно, като на всеки 3 месеца е препоръчително да се прави пауза от поне 2 седмици.
Опаковката съдържа 60 порции (при юноши), съответно – 30 порции (при възрастни).
СЪХРАНЕНИЕ: Да се съхранява на сухо място, далеч от преки източници на светлина и топлина.
СРОК НА ГОДНОСТ: Означен на опаковката. При нас продуктите имат остатъчен срок на годност от най-малко 12 месеца, като са възможни изключения в изключително редки случаи!
ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Да не се превишава препоръчваната дневна доза. Продуктът да не се използва като заместител на разнообразното хранене. Да се пази далеч от деца! Възможна е несъществена разлика в дизайна на опаковката на продукта в резултат на непрекъснати актуализации от страна на производителя.
Код: ES652061 | Вкус: Лешников Нуга крем
Код: ES652030 | Вкус: Млечен Шоколад
| СЪДЪРЖАНИЕ |
100 гр |
30 гр (1 доза) |
| Енергия |
1425 kJ / 352 kcal |
427 kJ / 105 kcal |
| Мазнини – Наситени мастни киселини |
1.6 g 0.8 g |
0.5 g 0.3 g |
| Левцин |
10 g |
3 g |
| Въглехидрати – от които: |
3.4 g |
1.0 g |
| Захари |
0.7 g |
0.2 g |
| Фибри |
3.0 g |
0.9 g |
| Протеин |
77 g |
23 g |
| Сол |
0.40 g |
0.12 g |
Натурален състав, НЕ съдържа: глутен, добавена захар, аспартам, изкуствени оцветители или ГМО.
За повече подробности – моля, вижте етикета на производителя под основната снимка на продукта.
Произведено в Германия от: Fitmart GmbH & Co. KG (ESN), 25337 Elmshorn, Werner-von-Siemens-Str. 8
За марката – какво отличава ESN от другите марки на пазара?
- Предпочитаната марка на най-успешните професионални атлети на Германия.
- Несравнимо високото качество и ефективност на съставките.
- Пречистеният и безопасен за здравето състав на продуктите.
20 отзива за Веган Протеин DESIGNER VEGAN PROTEIN – ESN (900 гр)
-
Веган протеинът с вкус на млечен шоколад ме впечатли с балансирания си вкус и кремообразната текстура, а това е нещо рядко за растителен протеин. Разтваря се лесно, дори без шейкър. Използвам го след тренировки и забелязвам, че възстановяването ми е по-бързо. Единственият минус за мен е малко по-високата цена, но качеството го оправдава.
-
Доста ми хареса. Зсища ме, вкусът му е окей, а и за веган протеин се разтваря много добре. Аз съм опитвал и от суроватъчните протеини на ESN и също ми харесаха на вкус и състав.
-
Предпочитам този веган протеин пред други на пазара, защото ме засища по-добре. Аз съм на строг режим заради спорта и трудно си харесвам протеини, но този ме спечели определено.
-
Още с първия прием се усеща горчив и натрапчив вкус. Вече трети път го пия насила. Нямам представа как ще го употребя. Очаквах повече, може би заради рекламата .
-
Марката ESN я засичах когато бях в Германия и съм взимал от омегата и магнезия им. Доволен бях от продуктите, а сега виждам, че се предлагат и в България. Чета доста хубави мнения и за веган протеина. За мен е много важно да е качествен и добър на вкус, а от тези веган протеин мнения разбирам, че този е именно такъв. Поръчвам и ще дам отново отзив след време.
-
Много ми е трудно да си намеря качествени протеини за вегани, защото повечето не са приятни на вкус и не засищат. Когато поръчах този веган протеин бях много скептична и не мислех, че ще ми хареса, но ето че вкусът ванилов сладолед ми допадна! По-натам ще опитам и другите вкусове.
-
Прочетох добри отзиви за този веган протеин на прах. Търся си нещо подобно, за да замествам едно хранене понеже спазвам режим поради здравословни причини. Изглежда добре, но ще видим дали засища и дали е приятен вкусът с ваниловия сладолед.
-
Доскоро пазарувах от друг сайт, но реших да опитам с Витамаг. Засега първите впечатления са доста добри – бърза доставка, професионална консултация. Продуктите, които поръчах са с между 24 и 36 месеца оставащ срок на годност, което никога досега не ми се беше случвало.
-
Треньорката ме сложи на режим и освен веган протеинови барчета трябва да пия и веган протеин. Този съм го опитвала от едно момиче в залата и не беше лош. Сега го пия от 2 седмици и в комбинация с веган протеиновите барчета мисля, че ще постигна желания ефект, ама да видим.
-
Поръчвам втора опаковка от този протеин. Много ми допадна като стана незаменима част от ежедневния ми хранителен режим и определено го препоръчвам.
-
Здравейте, кога ще има наличност?
-
Здравейте,може ли да се приема от бременни?
-
Не ми остава възможност да се храня пълноценно на обяд и смятам, че органичните протеини на ESB са възможно най-добрата естествена алтернатива, поне в моя случай. Стремя се да ги редувам, но този от лешник ми допадна най-много.
-
И аз смятам, че продукта си заслужава.
-
Скоро го открих и съм много доволна. Заместам понякога едно от дневните ми хранения и имам страхотен успех с диетата!
-
много е добър! Браво….поръчвам отново….страхотен е за диетата и се чувствам много енергизирана
-
Страхотен продукт, добре ни пасва за сутрешната закуска на цялото семейство.
-
Препоръча ми го личния лекар за подпомагане на диетата и смъкване на холестерола – каза, че имат несравним състав откъм не-наситени мазнини и фибри. Разбивам си го сутрин – за закуска. Пия го вече месец, изключително добре ми въздейства, включително на холестерола. Препоръчвам!
-
Супер е протеинчето!
-
Засища, не издува, имаш енергия!
Добавяне на отзив
Онлайн магазин VITAMAG.bg е регистриран в БАБХ като бизнес оператор за търговия с Храни и Хранителни добавки от разстояние – Рег. №58090 / 25.02.2021 г.
Като Директен вносител на марката за България, гарантираме:
– Оригинален произход – получавате автентични Храни / Хранителни добавки директно от производителя.
– Правилно съхранение – спазваме всички изисквания за запазване на качеството.
– Дълъг срок на годност – всяка пратка съдържа Храни / Хранителни добавки със стриктен контрол на годността.
При нас всяка поръчка се изпраща с:
– Опция за преглед преди заплащане – уверете се в цялостта на опаковката преди да платите.
– Официален платежен документ – допълнителна защита на Вашите потребителски права.
ПОПУЛЯРНИ СЕГА
ПОСЛЕДНО РАЗГЛЕДАНИ
Зареждане...









Филип Колев –
Веган протеинът с вкус на млечен шоколад ме впечатли с балансирания си вкус и кремообразната текстура, а това е нещо рядко за растителен протеин. Разтваря се лесно, дори без шейкър. Използвам го след тренировки и забелязвам, че възстановяването ми е по-бързо. Единственият минус за мен е малко по-високата цена, но качеството го оправдава.
Андрей Божилов –
Доста ми хареса. Зсища ме, вкусът му е окей, а и за веган протеин се разтваря много добре. Аз съм опитвал и от суроватъчните протеини на ESN и също ми харесаха на вкус и състав.
Karolina Dyakova –
Предпочитам този веган протеин пред други на пазара, защото ме засища по-добре. Аз съм на строг режим заради спорта и трудно си харесвам протеини, но този ме спечели определено.
Валя –
Още с първия прием се усеща горчив и натрапчив вкус. Вече трети път го пия насила. Нямам представа как ще го употребя. Очаквах повече, може би заради рекламата .
ДЕЛЯН –
Марката ESN я засичах когато бях в Германия и съм взимал от омегата и магнезия им. Доволен бях от продуктите, а сега виждам, че се предлагат и в България. Чета доста хубави мнения и за веган протеина. За мен е много важно да е качествен и добър на вкус, а от тези веган протеин мнения разбирам, че този е именно такъв. Поръчвам и ще дам отново отзив след време.
Nadq Plamenova –
Много ми е трудно да си намеря качествени протеини за вегани, защото повечето не са приятни на вкус и не засищат. Когато поръчах този веган протеин бях много скептична и не мислех, че ще ми хареса, но ето че вкусът ванилов сладолед ми допадна! По-натам ще опитам и другите вкусове.
Мишо Рибарев –
Прочетох добри отзиви за този веган протеин на прах. Търся си нещо подобно, за да замествам едно хранене понеже спазвам режим поради здравословни причини. Изглежда добре, но ще видим дали засища и дали е приятен вкусът с ваниловия сладолед.
Габи_79 –
Доскоро пазарувах от друг сайт, но реших да опитам с Витамаг. Засега първите впечатления са доста добри – бърза доставка, професионална консултация. Продуктите, които поръчах са с между 24 и 36 месеца оставащ срок на годност, което никога досега не ми се беше случвало.
К.Колева –
Треньорката ме сложи на режим и освен веган протеинови барчета трябва да пия и веган протеин. Този съм го опитвала от едно момиче в залата и не беше лош. Сега го пия от 2 седмици и в комбинация с веган протеиновите барчета мисля, че ще постигна желания ефект, ама да видим.
НИКОЛАЙ_ЗАНЕВ –
Поръчвам втора опаковка от този протеин. Много ми допадна като стана незаменима част от ежедневния ми хранителен режим и определено го препоръчвам.
Диляна –
Здравейте, кога ще има наличност?
VITAMAG.BG –
Здравейте Диляна,
протеинът на ESN ще бъде отново наличен след средата на м. Септември. Ще Ви информираме на лично съобщение, веднага щом пристигне в склада ни.
Коритарова –
Здравейте,може ли да се приема от бременни?
VITAMAG.BG –
Здравейте г-жо Коритарова,
Веган протеинът на ESN може да се приема от бременни в рамките на указаната дневна доза.
Мирослав Божалийски –
Не ми остава възможност да се храня пълноценно на обяд и смятам, че органичните протеини на ESB са възможно най-добрата естествена алтернатива, поне в моя случай. Стремя се да ги редувам, но този от лешник ми допадна най-много.
Лилия Валериева –
И аз смятам, че продукта си заслужава.
Tina –
Скоро го открих и съм много доволна. Заместам понякога едно от дневните ми хранения и имам страхотен успех с диетата!
Geri –
много е добър! Браво….поръчвам отново….страхотен е за диетата и се чувствам много енергизирана
Иван Марев –
Страхотен продукт, добре ни пасва за сутрешната закуска на цялото семейство.
Лени Стивасарева –
Препоръча ми го личния лекар за подпомагане на диетата и смъкване на холестерола – каза, че имат несравним състав откъм не-наситени мазнини и фибри. Разбивам си го сутрин – за закуска. Пия го вече месец, изключително добре ми въздейства, включително на холестерола. Препоръчвам!
Нат Радуканова –
Супер е протеинчето!
Петя Андонова –
Засища, не издува, имаш енергия!